OTTO, obrt za putničku agenciju | Pospremanje, čišćenje i održavanje

21.02.2020 14:01:33

Detaljan opis posla:
Primarni posao je pospremanje, čišćenje i održavanje apartmana i okućnice. Za pokazivanje inicijative u poslovima prihvata turista, komunikacije i organizacije rada s turistima, nudimo dodatnu zaradu!

Uvjeti, znanja, vještine, sposobnosti, mogućnosti koje se traže:
Tražimo odgovorne i okretne osobe za poslove u turizmu. Poželjno je znanje engleskog jezika i vozačka dozvola B kat.

Cijena – zarada: 30,00 kn/h za poslove čišćenja – 40,00 kn/sat za poslove komunikacije s turistima

Broj potrebnih studenata: 2

Mjesto rada: otok Mljet

Početak rada: 1.6.2020. ili po dogovoru u ovisnosti o studentskim obvezama

Predvidivo trajanje posla: do 1.10.2020. ili po dogovoru

Radno vrijeme: Fleksibilno sukladno potrebama i unaprijed dogovorenom rasporedu

Rok za prijavu:1.6.2020.

Način prijave studenta (mail, telefon, osobno doći): kontakt broj Frano Hazdovac +385 98 98 110 10 ili na email mljet.4you@gmail.com

Smještaj, prehrana, trošak puta (za sezonski rad izvan Osijek):
Da li poslodavac osigurava:
BESPLATAN SMJEŠTAJ? - DA
BESPLATNU PREHRANU? - DA
POVRAT TROŠKOVA PUTA? - DA

Mjesto rada: Otok Mljet
Cijena / zarada: 30 - 40 kn
Broj traženih studenata: 2
Period rada: 1.6.2020. - 1.10.2020.
Radno vrijeme: Fleksibilno

Kontrakt osoba: Frano Hazdovac
Broj tel.: +385 98 98 110 10
E-mail: mljet.4you@gmail.com

Broj pregleda oglasa: 82